KONST / Litografier / Serigrafier 13826051
*
nr 1382 6051
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Serigrafier, 4 st, 20 & 230-upplaga, oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 2x46 ca
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 19:14:54
- Konstnär/Designer
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Läs mer om Roberto Torregiani
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier roberto torregiani serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
*
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Läs mer om Roberto Torregiani
nr 1382 6051
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Serigrafier, 4 st, 20 & 230-upplaga, oramade lösa blad. Signerade. Bladets mått: 2x46 ca
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Konstnär/Designer
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani, italiensk-svensk mÃ¥lare född 1946.Läs mer om Roberto Torregiani
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier roberto torregiani serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54